HAKKIMIZDA

      1995 yılında Hasan Özdemir tarafından yürütülen, ilaçlama pompa sitemleri daha sonra İLPOSAN LTD. ŞTİ. adıyla yeniden yapılanarak sektörün en güvenilir ürünler üreten firması olmuştur.
50 m2 lik alanda tarım sektörüne ilaçlama makineleri ile giren İLPOSAN bugün 4.000 m2 lik kapalı alanı bulunan işletmede 50-70 personeli ile yıllık 250 ton hammadde tüketimi ile üretimine devam etmektedir.

      İlposan hergeçen gün ürün yelpazesini ARGE çalışmalarıyla geliştirmektedir. Halen; 1,5 lt Mini, 2,5 lt Midi, 5 lt Maxi, 6 lt Sahra, 16 lt Genlop, 16,5 lt Makaslı 16 ve 20 lt Taşar adlı ürünlerine Elektrikli İlaçlama Pompalarını da ilave etmiştir.

      2005 yılında kurumsal yapılanmayı tamamlayan İLPOSAN, tüm Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Avrupa ülkelerine ulaşarak biryandan da yurt ekonomisine katkıda bulunabilmenin gururunu taşımaktadır.
Prensiplerinden hiç ödün vermeyen İLPOSAN her geçen gün yeni ürünler sunmanın gücüyle gelişmektedir.

      Temiz ve güçlü bir ticari geçmişe sahip olan İLPOSAN yılların üretim tecrübesiyle sürekli yeniliği ve güçlenmeyi hedeflemektedir. Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden firmamız sadece şirketleşme ve makine parkını geliştirmekle kalmayıp tesisleşmeyi de ön planda tutmaktadır.

      Kısa bir süre içerisinde büyüyerek sektöründe ve Türkiye’de en fazla pompa çeşidine sahip olan İLPOSAN sektöründe kalite ve güvenililirliğinden ödün vermeyecektir.
Saygılarımızla

İLETİŞİME GEÇ